Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe

W naszym Salonie Optycznym znajdziecie Państwo bardzo szeroki zakres opraw korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych i sportowych, począwszy od wzorów klasycznych, a na najnowszych kolekcjach światowych kreatorów mody skończywszy. Możecie też zakupić okulary ochronne specjalnego przeznaczenia oraz pomoce dla słabowidzących, takie jak np. lupy czy okulary lupowe. Oferujemy również szeroką gamę soczewek okularowych sprawdzonych i cenionych producentów krajowych i zagranicznych.

OKULARY

Okulary korekcyjne

Zapewniamy szeroki wybór opraw do okularów w przystępnym zakresie cenowym. Oprawy polskich i zagranicznych markowych producentów. 

Rodzaje soczewek okularowych

Oferujemy w bogatej ofercie soczewki okularowe jednoogniskowe, soczewki okularowe dwuogniskowe, soczewki okularowe progresywne. Dla podniesienia komfortu na soczewki mogą zostań naniesione specjalne powłoki i filtry.

  • Soczewki okularowe z dodatkową, utwardzaną powierzchnią, odporne na drobne zarysowania.
  • Soczewki okularowe z antyrefleksem do pracy przy komputerze.
  • Soczewki okularowe z filtrem absorpcyjnym, zabarwiającym szkła, wykorzystywane w okularach przeciwsłonecznych.
  • Soczewki okularowe z filtrem polaryzacyjnym, zmniejszają odbicie światła.
  • Soczewki okularowe z filtrem polaryzacyjnym, zmniejszają odbicie światła.
OKULARY

Okulary przeciwsłoneczne

Renomowane okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV i anty-refleksem. Okulary posiadają certyfikaty jakości zastosowanych filtrów.

Rodzaje soczewek do okularów przeciwsłonecznych

Dostępne w ofercie barwione soczewki, charakteryzują się różnym stopniem przepuszczania światła, dopasowywanym w zależności od przeznaczenia okularów. Soczewki są wyposażane obowiązkowo w filtr UV oraz - na życzenie klienta - inne dodatkowe filtry. Szeroki wybór kolorystyczny soczewek przeciwsłonecznych, pozwala wykonanie dowolnych okularów.

OKULARY

Okulary korekcyjne dla dzieci

Przyjazny dzieciom kącik z kolorowymi oprawkami do okularów. Przemiła obsługa pomoże wybrać okularki dla najbardziej wybrednego malucha.

Specjalne oprawki dla dzieci

Okulary dla dzieci w naszej ofercie są lekkie, odporne na uderzenia i zarysowania. Oprawki dostępne w wielu kolorach, rozmiarach i kształtach. Odporność oprawek na odkształcenia sprawia, że są to okulary do zadań specjalnych. Stosujemy specjalne lekkie i wytrzymałe soczewki korekcyjne. Wszystko po to, aby nasze pociechy chętnie nosiły okulary.

WYKONANIE

Dokładność i precyzja

Wszystkie okulary przygotowywane są przez naszych doświadczonych pracowników na wysokiej klasy obrabiarkach, dzięki czemu zapewniamy Państwu najwyższą ich jakość w przystępnej cenie. 

Gwarancja jakości

Nowoczesny i precyzyjny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie, gwarantują bardzo wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Na miejscu przeprowadzamy także drobne naprawy i modelowanie okularów.

SOCZEWKI I PŁYNY

Soczewki kontaktowe

Oferujemy Państwu również sztywne i miękkie soczewki kontaktowe jednoogniskowe
i wieloogniskowe wszystkich wiodących marek oraz płyny do ich pielęgnacji.

Soczewkomat

Wszystkim, którzy noszą soczewki kontaktowe od dłuższego czasu i zaopatrują się w nie bez konieczności konsultacji z fachowcem, polecamy nasz SOCZEWKOMAT – samoobsługowy punk zakupu soczewek kontaktowych, mieszczący się w Sieradzu w galerii DEKADA.